MaXX
eYe # eYe # eYe # eYe # eYe # eYe #
Sākums » Raksti » Sports » tenis

Tsonga un Federers iekļūst ceturtdaļfinālā

Francūzim Žo Vilfrīdam Tsongam vajadzēja rādīt savu labāko sniegumu, lai Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtā raunda mačā tiktu galā ar spāni Nikolasu Almagro, bet Rodžers Federers trijos setos pieveica mājinieku cerību austrālieti Leitonu Hjūitu.

Almagro spēja atgūties pēc neveiksmīgā spēles sākuma, tomēr piektajā setā atzina francūža pārākumu ar 6:3, 6:4, 4:6, 6:7(6), 9:7. Cīņa ilga vairāk nekā 2 stundas un 30 minūtes. Pasaules desmitā rakete Tsonga ceturtdaļfinālā tiksies ar serbu Novaku Džokoviču.

Francūzis, kurš līdz šim nekad nebija spēlējis piecus setus izteicās atzinīgi par pretinieku: ''Viņš spēlēja neticami. Bija ļoti grūti, jo viņš sita bumbiņu spēcīgi un agresīvi.''

''Kad tu uzvari savu pirmo piecu setu spēli, tad jūties ļoti laimīgs,'' atzina Tsonga. Par savu nākamo spēli 24 gadus vecais tenisists teica: ''Būšu ļoti agresīvs un spēlei atdošu sevi pilnībā.''

Tikmēr pasaules pirmā rakete nedeva nekādas iespējas ar 22. numuru izliktajam austrālietim un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6:2, 6:3, 6:4.

Federers mačā pieļāva 27 nepiespiestās kļūdas, realizēja 5 no 15 breikbumbām,  kamēr austrālietim bija tikai 18 nepiespiestā kļūdas un realizēta viena no piecām iespējām lauzt pretinieka servi.

Jau ziņots, ka Federers nākamajā kārtā tiksies ar krievu Nikolaju Davidenko.

Kategorija: tenis | Pievienoja: TeCk (2010-01-25)
Skatījumu skaits: 504 | Reitings: 0.0/0