MaXX
eYe # eYe # eYe # eYe # eYe # eYe #
Sākums » Raksti » Sports » Hokejs

Dināmo Rīga Vs Dināmo Maskava
Edgara Masaļska veiksmīgā spēle un Rīgas «Dinamo» spēlētāju parādītais raksturs atnesa pirmo uzvaru sezonā pār Maskavas «Dinamo» hokejistiem.

«Rīdzinieki» viesos izcīnīja panākumu ar rezultātu 5:4 un turnīra tabulā Rietumu konferencē Rīgas komanda ar 65 punktiem pacēlās uz 8. vietu.

Jau pirmās trešdaļas 12. sekundē rezultātu atklāja Jirži Hudlers, kurš pārspēja Martinu Pruseku. 7. minūtē Ivans Ņeprajevs panāca 2:0, bet perioda vidū Ņikita Dvurečenskis Pruseku pārspēja trešo reizi.

Otrajā trešdaļā viesi ieslēdza pavisam citus apgriezienus un ne tikai panāca neizšķirtu, bet arī izvirzījās vadībā. Vispirms Jānis Sprukts ar Ģirtu Ankipānu izkārtoja vārtu guvumu Mārtiņam Karsumam, kuram tie bija pirmie vārti «Dinamo» sastāvā, bet mirkli vēlāk Lauris Dārziņš guva otros vārtus. Perioda vidū izgājienā viens pret vienu izlīdzinājumu panāca Roberts Petrovickis, kuram tie bija astotie vārti sezonā, bet trešdaļas pēdējā minūtē Oļegs Sorokins ar spēcīgu metienu pirmo reizi viesus izvirzīja vadībā - 4:3.

Reklāma

Trešajā periodā laukuma saimnieki mēģināja atspēlēties un tas viņiem arī izdevās. Kad bija jāspēlē nedaudz vairāk par divām minūtēm, Matiass Veinhandls panāca 4:4. Mājinieku prieki nebija ilgi un Miķelis Rēdlihs ar precīzu metienu atnesa uzvaru viesiem - 5:4.

Abas komandas šosezon savā starpā ir tikušās četras reizes, un pie uzvarām pirmajās trijās spēlēs tika Maskavas «Dinamo» hokejisti - 4:2, 4:2 un 5:4, bet «rīdzinieki» vienīgo panākumu izcīnīja šovakar.

Rīgas «Dinamo» nākamo spēli aizvadīs 24.janvārī, kad Sanktpēterburgā tiksies ar vietējo SKA komandu.

Kategorija: Hokejs | Pievienoja: CaMeRy (2010-01-22)
Skatījumu skaits: 586 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0