MaXX
eYe # eYe # eYe # eYe # eYe # eYe #
Sākums » Raksti » Sports » Hokejs

Dinamo Rīga vs Čerepovecas «Severstaļ».
ontinentālās hokeja līgas regulārās sezonas spēlē Rīgas «Dinamo» šovakar izbraukumā ar 4:3 pēcspēles metienos pārspēja Čerepovecas «Severstaļ».

Rīgas «Dinamo» galvenā trenera Jūliusa Šuplera pēcspēles komentārs.

Video

Spēles pirmajās minūtēs redzamākās figūras laukumā bija abu komandu vārtsargi, jo no vārtu zaudējuma glāba gan Edgars Masaļskis, gan Rastislavs Stana. Tomēr trešdaļas 8. minūtē pēc Miķeļa Rēdliha noraidījuma skaitlisko vairākumu izmantoja Staņislavs Jegorševs (0:1). Bet 10. minūtē pēc Jānim Spruktam piešķirtām nesaprotamām divām minūtēm vēl vienu vairākumu realizēja Viktors Tihonovs (0:2). Diemžēl pirmā perioda murgs ar to vēl nebeidzās, jo pirmspēdējā minūtē «rīdzinieki» zaudēja vēl vienus vārtus, kad Masaļski pārspēja slovāks Ladislavs Naģi (0:3). Otrā perioda pirmajā pusē laukumā turpinājās līdzīga spēle kā pirmajās trešdaļā, kad mājinieki uzbruka vairāk un bīstamāk. Trešdaļas otrajā pusē «Dinamo» komanda aptuveni pusminūti spēlēja piecatā pret trim, taču vairākumu realizēt neizdevās. Tomēr perioda 17. minūtē viesi vienus vārtus atguva, kad pēc Laura Dārziņa metiena pie vārtsarga atvairītās ripas pirmais bija Marsels Hosa, kurš no gaisa ieraidīja ripu vārtos (1:3).

Trešo periodu «rīdzinieki» aizvadīja aktīvāk, bet «Severstaļ» centienus palielināt pārsvaru neitralizēja Masaļskis. Trešdaļas 9. minūtē vairākumu četri pret trim izmantoja «Dinamo» komanda, kad savus otros vārtus mačā guva Hosa (2:3). «Dinamo» hokejisti turpināja uzbrukt un nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām vairākumu realizēja arī Maiks Iguldens (3:3).

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā «Dinamo» labā vārtus guva Aleksandrs Ņiživijs un Dārziņš (4:3), kamēr «Severstaļ» komandā precīzs bija tikai Nikolajs Bardins.

«Dinamo» komanda šajā sezonā vienreiz jau tikās ar «Severstaļ» hokejistiem, kad Liepājā dramatisku uzvaru spēles pēdējās sekundēs svinēja «rīdzinieki».

Izbraukuma sērijas pēdējo maču «Dinamo» aizvadīs ceturtdien, kad spēkosies ar Mitišču «Atlant» komandu, kuru savā laukumā izdevās pieveikt ar 4:2.

Kategorija: Hokejs | Pievienoja: CaMeRy (2010-01-27)
Skatījumu skaits: 594 | Reitings: 0.0/0