www.maxx.ucoz.lv
Sākums | Reģistrācija | Ieeja Sveicināti Viesis | RSS

[S]ākums [G]alerijas [R]aksti [V]ideo [F]orums [S]pēles [F]ilmas
Block title
Kategorijas
Raksti [64]
Vai tu zināji..? [5]
Tehniskas lietas [0]
Veselībai [1]
Labam garastāvoklim [3]
Dažādi [2]
Dokumenti un izziņas [1]
Block title
MaXX

MaXX

Pārējie..
Block title

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0


[ Šodien šeit bija ]
Block title

SiRZa
eYe # eYe # eYe # eYe #
www.BANNERI.lv

MaXX
eYe # eYe # eYe # eYe # eYe # eYe #
Sākums » Raksti » Interesanti » Vai tu zināji..?

Viss par skūpstiem

Ikviens pazīst nevainīgas bučiņas ar radiniekiem vai draugiem, taču tad, kad ķermenī sāk plosīties hormoni, skūpstu būtība mainās – tie kļūst par īpašas tuvības zīmi starp diviem cilvēkiem.

http://maxx.ucoz.lv/bildes/skupsti.jpg

Bieži saņemam lasītāju jautājumus: vai var iemācīties pareizi skūpstīties? Kas ir intīms skūpsts? Nekad neesmu skūptījusies – kā neapjukt pirmajā reizē?

Sadarbībā ar žurnālu "Popcorn" mēģināsim atbildēt uz šiem un citiem jautājumiem par svarīgo tēmu - skūpstīšanos. Turklāt tuvojas taču Valentīna diena!

Grieķu filozofs Platons daudzināja skūpstu kā apmainīšanos dvēselēm, hinduisti to apzīmē kā kosmisku vīrieša un sievietes pretējo polu savienošanos. Taču visu laiku slavenākais mīlnieks Kazanova to izteicis visskaistāk: "Vai skūpsts nav kvēlojoša vēlme ieelpot daļu no būtnes, kuru tu mīli?"

Skūpsti ļauj sajusties kā septītajās debesīs, taču var būt arī nepatīkami, pat pretīgi. Turklāt skūpstīšanās nav bērnu spēle – jāņem vērā lūpu kopšana un svaiga elpa. Īpaši zēniem ir svarīgi zināt, vai meitene tam ir īstajā noskaņojumā.

Katrs cilvēks skūptās savādāk, un katrs skūpsts ir unikāls. Tāpēc atklāj, uz ko reaģē otrs un kāds skūpstu veids viņam patīk. Pamēģini arī pielāgoties sava partnera skūptīšanās manierei, tāpat kā tev vajadzētu palīdzēt savam partnerim pamazām saprast to, kas patīk tev. Skaidrs ir viens – skūpstīšanās ir brīnišķīgs veids, kā izpaust savas jūtas un parādīt otram, ka to patiesi mīli!

KO VĒLAS ZINĀT MEITENES...

Kāpēc skūpstīšanās sagādā baudu?

Skūpstoties tiek aktivizēti laimes sajūtu izraisošie hormoni, kas rada labu noskaņojumu.

Vai skūpstoties var saslimt?

Skūpstīšanās starp veseliem partneriem ir ļoti veselīga, jo līdz ar siekalu apmaiņu tiek stiprināta imūnsistēma. Kāds amerikāņu pētījums pat pierādījis, ka skūpstoties tiek  pagarināts dzīves ilgums. Taču ar skūpstiem var tikt pārnēsātas arī slimības, piemēram, herpes un saaukstēšanās vīrusi. Tātad, ja neesat veseli, skūpstīties aizliegts! Ļoti svarīgi atcerēties – pētījumi liecina, ka AIDS nevar iegūt skūpstoties. Partneriem vajadzētu apmainīties ar dažiem litriem siekalu, lai tas izraisītu infekciju.

No cik gadiem drīkst skūpstīties ar mēli?

Tas ir katra paša ziņā. Svarīgi ir tikai tas, ka tu to vēlies. Skūpstīšanās tikai tad ir brīnumjauka maiguma izpausme, ja uz cilvēku netiek izdarīts spiediens. Ja tu izjūti riebumu, tavs ķermenis un sirds tev signalizē, ka skūpstiem ar mēli vēl neesi gatava.

Ko darīt, ja nav vēlēšanās skūpstīties?

Daudzi zēni nesaprot meitenes un bieži vien domā – ja meitenes vēlas ar viņiem skūpstīties vai maigoties, tad vēlas ar viņiem arī pārgulēt. Tātad, ja nevēlies, lai tevi skūpsta, pagriez prom galvu un skaidri pasaki savam partnerim, ka tu ar to (vēl) gribi nogaidīt. Ir jāvalda savstarpējai uzticībai, lai skūptīšanās sagādātu baudu!

Vai bailes no skūpstīšanās ir normālas?

Skūpstiem nevajadzētu būt pieskārieniem bez mīlestības, tad tiem trūkst jebkādas burvības. Tieši meitenēm ir bail no pirmā "īstā" skūpsta, dažkārt arī tāpēc, ka viņas baidās izblamēties. Bieži vien palīdz izrunāšanaš ar draugu. Svarīgi ir palikt atraisītai! Tas, kurš "sakrampējas", pieļauj kļūdu.

Acis ciet skūpstoties?

Ja galvas ir pavisam tuvu viena otrai, kontūras izplūst tik un tā. Skūpstoties acu aizvēršana pastiprina izjūtas, jo redzes maņa tad ir izslēgta un tu vari pilnībā nodoties skūpstam un koncentrēties uz garšu, smaržu un sajūtām.

KO VĒLAS ZINĀT ZĒNI...

Kā var iemācīties skūpstīties?

Mēģinot! Kā teiktu mūsu senči, darbs dara darītāju – tas ir labākais veids, lai kļūtu par ekspertu skūpstīšanās lietās. Skūpstīties iemācās katrs – cits agrāk, cits vēlāk. Tas ir daudz vieglāk, nekā tu domā! Apzināta noteiktu tehniku pielietošana ne pie kā laba nenoved, jo tad viss notiek mehāniski un bez jūtām.

Kā notiek skūpstīšanās ar mēli?

Zēni bieži vien gaida lietošanas pamācību, taču tādas nav. Nepietiek ar "ielikt mēli meitenes mutē un trīs reizes riņķot"! Dari visu, kas tev patīk. Izzini, arī to, kas patīk tavai draudzenei. Nedaudz patrenējoties, tu jutīsi, kā dažādas variācijas rodas pašas no sevis.

Kas jādara, lai meitene ļautu sevi skūpstīt?

Nepieciešams daudz mīlestības, pacietības un maiguma. Neklūpi virsū savai draudzenei, tas viņu tikai atbaidīs! Skūpstam labi jāsagatavojas – ar sarunām, viegliem pieskārieniem un apskāvieniem. Ja tu rīkosies pārāk strauji un agresīvi, nebrīnies, ja tava partnere tev teiks: "Stop!"

 

Vai skūpstoties traucē pīrsings lūpā vai mēlē?

Uzmanību! Īpaši tad, ja abiem partneriem ir pīrsings lūpā vai mēlē, skūpstoties var viegli savainoties. Dažkārt ir ieteicams pirms skūpstīšanās izņemt pīrsingu. Starp citu, dažiem skūpstoties pīrsings lūpā vai mēlē šķiet ļoti seksīgi, turpretī citus tas atgrūž.

Kategorija: Vai tu zināji..? | Pievienoja: TeCk (2010-01-23)
Skatījumu skaits: 688 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Block title
Viesi!Viesi, mēs priecājamies jūs redzēt. Lūdzu piereģistrējaties vai ieejet!


Reģistrācija!!!Login:
Parole:
Block title
Laiks Dobele
Block title

TeCk
Ziņas: 363
Reģistrējies: 2010-01-11


Postal
Ziņas: 250
Reģistrējies: 2010-01-09


CaMeRy
Ziņas: 38
Reģistrējies: 2010-01-22


www.maxx.ucoz.lv vietnes administratori postal1188 & teck!!! Dizainu veidoja postal1188 © 2022
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz